EFELER BELEDİYESİ LOGO TASARIM YARIŞMASI
Efeler Belediyesi yeni logosunu arıyor. Açılan yarışma 13 Eylül 2019 tarihine kadar sürecektir. Logoya halk oylaması karar verecek.
Yarışma şartlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://efeler.bel.tr/guncel/duyurular/efeler-belediyesi-logo-tasarim-yarismasi
Kişisel olarak bende bu yarışmaya üç adet logo ile katılacağım. Tasarımlarımı 13 Eylül tarihinden sonra bu başlık altına ekleyeceğim.

SOLIDWORKS BOEING 747
Solidworkste Boeing 747 tasarlamak mı? İleri bir çalışma olacağı düşüncesiyle izlemenizi dilerseniz eğitimini alabileceğini linki paylaşmak isterim.
https://learnsolidworks.lpages.co/boeing/ is currently developing a brand-new SOLIDWORKS Boeing 747 video training course.

ULUSLARARASI BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ VE SERGİSİ Makina Mühendisleri Odası, Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi (BTKS)’nin dokuzuncusunu Denizli’de 26, 27, 28 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlendi. Bakım mühendisliği ile ilgili tarafları bir araya getirerek bakım mühendisliğinin önünü açmış oldu.
Kongrede sunulan tam metin bildiriler, tekrar hakem değerlendirilmesinden geçirilecek; “Mühendis ve Makina” ve “Endüstri Mühendisliği” dergilerinde yayınlanacaktır.
Youtube üzerinden kongreye ait yapılan röportajlarıa
https://www.youtube.com/watch?v=Hl-3qW6KPd4 linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
Detaylı bilgiye,
http://www.bakimkongresi.org adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ya da mail olarak, bakimkongresi@mmo.org.tr adres üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir